Site Plaka Tanıma Sistemi - Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

Site Plaka Tanıma Sistemi

image

Site Plaka Tanıma Sistemi, otopark giriş - çıkışlarında güvenli geçiş imkanı sağlamaktadır. HGS, OGS, uzaktan kumanda vb. geçiş kontrol sistemlerine göre plaka tanıma sistemi hızlı ve konforlu geçiş sağlamaktadır.

Site Plaka Tanıma Sistemi kara listeye alınmış araçları, serbest geçiş istenmeyen plakaların yetkisini pasif hale getirerek giriş - çıkışları kolaylıkla engellenmiş olur. 

Site Plaka Tanıma Sistemi daire başına birden fazla araç bulunan yerlerde araç sınırı eklenerek daire başına hak edilen araç geçişi sağlanmış olur. Örneğin; A dairesinin üç aracı var ve araç hakkı bir adet, plaka tanıma sistemi programında dairenin üç aracının da plakaları kayıt edilir. Araç limiti kısmında daireye bir araçlık hak tanınır ve üç araçtan herhangi biri içeride ise diğer araçlar giremez. LED tabela entegrasyonu sayesinde gelen araçlar içeriye neden giremediğinin bilgisini LED tabelaya site plaka tanıma sistemi programı tarafından anlık yansıtılır. 

Site Plaka Tanıma Sistemi Otopark doluluk oranı sayesinde kapasite kontrolü sağlanabilir ve otopark limiti dolduğunda plaka tanıma sistemi kapıyı tetiklemez ve LED ekranı kapasite dolu veya otopark dolu bilgisi anlık yansıtılır.