Otel Kapı Kilit Sistemleri - Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

Otel Kapı Kilit Sistemleri

Otel Kapı Kilidi
Otel tipi kapı kolu kullanımı, montajı ve kurulumu son derece kolay olmaktadır. Otel kapı kart sistemleri mifare ve temic kartla çalışan son teknoloji uyumlu ve entegre edilen yazılımları sayesinde hatasız çalışan akıllı sistemler olmaktadır. Otelde bulunan resepsiyon personeli kendi sisteminde kurulu olan yazılım üzerinden misafire elektronik kart tanımlanmaktadır. Misafir bu tanımlanan kartla kendisine ayrılan kartlı otel kapı kilidine sahip odanın kilidini otelde kalacağı süre boyunca açarak odaya giriş yapabilmektedir. Çıkış zamanı geldiğinde ise sistem otomatik olarak kapatacaktır. Böylece otel yönetimi misafirlerinin giriş çıkışlarını kontrol altına alabilmektedir. Misafirler resepsiyona uğrayarak kalacağı süreyi uzatabilir, böylelikle kart odanın Otel kapı kolunu açabilmesi açısından aktif hale gelecektir. Otelden çıkış yapan bir misafirin kartı daha sonradan farklı odalar ve kişiler için kullanılabilmektedir.
Otel Kapı Yönetim Yazılımı
Otel resepsiyonlarında kullanılan windows işletim sistemlerinde çalışan yönetim yazılımıdır. Otel katlarından bulunan her bir oda numaralandırılarak program üzerinden kart tanımlama, arıza bulunan oda, temizlenmesi gereken, revize edilen gibi oda bilgisi düzenlenebilmektedir.
Otel Kart Kodlayıcı
Otel yönetim sistemi yazılımı ile çalışan USB kart kodlayıcı 13.56 Mhz Mifare kart veya Temic olarak iki farklı modele ayrılmaktadır. Kart okuyucu cihazlara tanımlamak istediğiniz kartları kolaylıkla kodlamanızı sağlar.
Energy Sawer
Otel kartları ile entegreli çalışan Temic ve Mifare kart ile uyumlu olan otel enerji yönetim sistemidir. Misafir odaların enerji kontrolü için kullanılan ürünler; lamba, TV, klima, buzdolabı gibi elektronik eşyaların çalışmasını kontrol altına alabilirsiniz.. 

Otel Kapı Kilit Sistemleri Ürünlerimiz

Referanslarımız