Plaka Tanıma Sistemleri - Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemleri

Plaka Tanıma Sistemi,
Araç geçişlerini kontrol etmek daha güvenli giriş çıkış sağlamak, personelden tasarruf etmek adına katkı sağlamaktadır. Araçların geçişi esnasında kamera sistemi aldığı görüntüyü yazılıma aktarır yazılım plaka analizi yapmış olur. Sisteme plaka yazarak araçlar yol veya otoparka kaç geçiş yapmış, kaç defa girmiş çıkmış şeklinde rapor alabilirsiniz.
Emniyetin sizlere vereceği Plakayı sisteme kara liste kısmına eklediğinizde araç AVM, plaza vb. yere geldiğinde sizlere sistem bilgi verir aranan araç veya şahısların bulunmasına katkı sağlamış oluruz.
SUPER PASS PTS sistemi her geçen gün güncellenerek talep edilen özelliklere uymaya çalışmaktadır.
Güncel olarak yeni eklenen otopark doluluk oranı, örneğin araç otopark kapasitesi 500 araç olarak giriş yapılır. (1 adet otoparkı bulunan yerlerde ve 1 giriş, 1 çıkış kamerası olmak şartı ile geçerlidir.)
Araç giriş ve çıkışlarında doluluk oranı PTS programında görülmektedir.
Otopark şartnamesi için arayınız.
Kullanım Alanları: Site otoparkı giriş ve çıkışlarında, Ücretli otoparklarda, Otoban ve Oto yollarda kullanılmak üzere tasarlanmış özel yazılımız ile geçiş yapan araçları kayıt altına alarak ayrıca giriş yetkisi var ise bariyer, kayar kapı, kepenk ve diğer geçiş kontrol sistemlerini tetikleyebilir.

Plaka Tanıma Sistemleri Ürünlerimiz

Referanslarımız