Yıllık Bakım Anlaşması - Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

Yıllık Bakım Anlaşması

image

Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak sorunlarınıza daha hızlı çözüm üretecek, yazılımlarımızı daha verimli ve daha kullanışlı hale gelmesini sağlayacak telefon ve uzaktan erişim ile Hafta içi 08.00 18.00  Cumartesi 08.30-13.00 saatleri arasında ücretsiz yararlanacağınız “YILLIK BAKIM ANLAŞMASI ” ile hizmetinizdeyiz.
 
Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri’nden satın almış olduğunuz yazılım ürünlerinin garanti süresi kurulum tarihinden itibaren BİR (1) yıldır. Bu süre içinde telefon ve uzak masaüstü ile yazılım ürünlerimizi daha sağlıklı kullanabilmenizi sağlamak ve verimliğini attırabilmek için eğitim vererek, sorunlarınıza hızlı çözüm üreterek, sizlere ücretsiz olarak teknik destek vereceğiz. Garanti süresi dolmayan müşterilerimize, garanti süresince bu teknik destek hizmetimizi ücretsiz olarak vermeye devam edeceğiz, sonuçlanan yazılımların ve yeniliklerin, siz kullanıcılarımıza en kısa sürede ulaştırılmasının sağlanması ve bu hizmetlerimiz için nitelikli ve yeterli sayıda eleman çalıştırabilmesi takdir edeceğiniz gibi maliyet yaratmaktadır. Tüm bu hizmetleri sizlere aksaksız, kesintisiz ve hızlı bir şekilde sunabilmek amacıyla yılda bir kez ödenecek ücret ile siz değerli müşterimize sunmaktayız. Garanti süresi dolan müşterilerimiz  “YILLIK BAKIM ANLAŞMASI ” yaparak her defasında teknik destek ücreti ödemezler. Garanti süresi dolan müşterilerimizin teknik destek hizmetini kesintisiz alabilmesi için gereken hassasiyeti göstereceğini ve bizi anlayışla karşılayacağını ümit eder, anlaşmanın bir kopyasının firmanızca onaylanıp kaşe /imza yaparak en kısa sürede tarafımıza ulaştırılmasını rica ederiz.
 
Sözleşme Koşulları 

Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti.'nin yayınlamış olduğu genele hitap eden güncelleme faaliyetlerinden sürüm güncelleştirmesi yapılarak faydalanabilmesini sağlar.
*  Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti Genel Merkez destek hattından mesai saatleri içerisinde telefon veya uzak masaüstü destek seçenekleri ile yararlanabilmesini sağlar.
*  Sözleşme tarihinden itibaren garanti süreniz BİR (1) yıldır.
*  Siber saldırı, anti virüs programları ve kullanıcı kaynaklı veri kayıplarından Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti sorumlu değildir.
*  Kullanılan uzak bağlantı programlarından doğabilecek sorunlardan Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti sorumlu değildir.
*  Yıllık Bakım sözleşmesi ek kullanıcı lisansını ( client program )  kapsamamaktadır.
*  Sisteminizde oluşabilecek donanımsal arızalar için yıllık bakım anlaşması geçerli değildir, yerinde teknik servis bakım hizmeti satın alınması gereklidir.
*  Uzak Masaüstü ile yapılabilecek olan tüm işlemler için tarafınızdan herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir.
Birlikte çalışmaya devam edeceğimiz inancı ile kazanç ve başarılarla dolu esenlikler dileriz.
Saygı ve Sevgilerimizle

Lidertek Biometrik Geçiş Kontrol Ve Yazılım Çözümleri San. Tic. Ltd. Şti.

Teknik Destek Ekibi