PLAKA TANIMA ve GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ - KİLER GYO - REFERANS BAHÇEŞEHİR SİTESİ -Lidertek Zaman Kontrol Sistemleri

PLAKA TANIMA ve GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ - KİLER GYO - REFERANS BAHÇEŞEHİR SİTESİ

image

Kiler Ailesi, Grup şirketlerinin ihtiyaç duyduğu gayrimenkul geliştirme ve inşaat işlerinin yönetimi ile başladığı inşaat faaliyetlerinde, özellikle perakende işinin en önemli unsurlarından olan mağaza ağı geliştirilmesi ve hizmete açılması sırasında Türkiye çapında doğru lokasyonların tespiti, arsa ve mülk satın alınması, mağaza kiralanması, projelendirilmesi, dekorasyonlarının yapımı ve ruhsat işlemlerinin yönetilmesi gibi kilit konularda geniş deneyim kazanmıştır. Biskon Yapı’nın kurulması ile inşaat faaliyetleri grup içi ihtiyaçların karşılanmasının ötesine geçerek dışına çıkmış ve profesyonel inşaat faaliyetine dönüşmüştür.
Bugüne kadar Türkiye genelinde 170’den fazla mağazanın 150.000 metrekare inşaatının kaba ince, elektrik, mekanik, ısıtma, aydınlatma, dekorasyon ve altyapı işlerini eksiksiz olarak tamamlamış ve mağazaları hizmete hazır hale getirmiştir.
Biskon Yapı, Referans Bahçeşehir sitesi sakinleri için geçiş kontrollerde kullanılmak üzere; Tripod Turnike Sistemi, Kartlı Geçiş Sistemi, Kollu Otopark Bariyeri ve Plaka Tanıma Sistemi entegrasyonu sağlanmıştır.
Bizi tercih ettiklerinden ötürü Biskon Yapıya teşekkürlerimizi beyan eder, kendileri ile çalışmaktan mutluluk duyduğumuzu bildirir; ürünlerini sağlık günlerde kullanmalarını temenni ederiz.
Proje detayları;

3 adet plaka tanıma sistemi,
3 adet kollu otopark bariyeri,
1 adet bel tipi turnike sistemi,
1 adet engelli geçiş turnikesi,
2 adet yerli üretim access kontrol paneli

Proje Galerisi